Сьогодні в відкритій дискусії Майдану візьме участь автор пісні «Revolution Ukraine»: Гімну Змін для України.

Сьогодні онлайн ви можете дивитися нашу 25ту дискусію Як сприймають Україну і українців в Європі? , де буде багато цікавих і нових учасників.

Серед них приблизно з 18:30 включиться Ростислав Хитряк – музичне псевдо Артисто, мешкає у Німеччині. Автор цієї пісні

Безпритульні діти, що п’ють горілку і нюхають клей, бідність, голод, висока смертність і емміграція- це мотиви, які Ростислав висвітлює у своїй пісні  „Revolution“. Картини, які викликають у 28-річного  хлопця приголомшеність і біль. Для нього Україна – набагато більше ніж місце кривди. Це його батьківщина за яку, він хоче боротись. Завдяки  пісні і фонду він хоче збирати пожертвування для тих хто в нужді. «Я люблю Україну і наших людей» каже Ростислав, який взяв собі сценічне ім’я  Аrtisto. «Я не можу відпочивати в Європі, коли в Україні диявол панує.»

Подивитися наші дискусію можна буде з сторінки  https://plus.google.com/+майдан (о 18:00 трансляція там почнеться автоматично).

Питання Ростиславу та іншим учасникам можна буде задати в коментарях на youtube або на сторінці події в фейсбук 

Запрошуємо! Буде цікаво!

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут