“Укрзалізницю” спіймали на незаконному зборі персональних даних пасажирів

1382133_736903642992874_1856162310_n3 жовтня о 10 год. 00 хв. в приміщенні інформаційного агентства «Українські новини» (вул. Еспланадна, 20) відбудеться прес-конференція, присвячена незаконному збору «Укрзалізницею» відомостей про пасажирів.

Державна служба України з захисту персональних даних встановила, що Укрзалізниця всупереч існуючому законодавству збирає та зберігає персональні дані людей, які користуються послугами цього держпідприємства.

Чим загрожувала подібна практика пасажирам? Що зміниться в процедурі оформлення залізничних квитків? Яку відповідальність має понести монополіст за порушення законодавства?

Про це під час прес-конференції розкажуть:

Максим Щербатюк, програмний директор Української Гельсінської спілки з прав людини;

Олександр Павліченко, представник Уповноваженого з питань доступу до публічної інформації та захисту персональних даних;

Олексій Мервінський, голова Державної служби з питань захисту персональних даних;

Роман Головенко, керівник правових проектів Інституту масової інформації, член комісії Державної служби з питань захисту персональних даних по перевірці Укрзалізниці.
***
Реєстрація ЗМІ на місці за журналістськими посвідченнями.

За додатковою інформацією просимо звертатися до Марини Говорухіної: 050 612 00 20, nerd.marina@gmail.com.

Захід проходить в рамках програми «Фонд прав людини» посольства Королівства Нідерландів.

Подія у Фейсбуці – ТУТ

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут