ЗМІ: Путін 5 годин вмовляв Януковича не йти в Європу. І, схоже, не вмовив

middle_6f78575e01baeb03e66e8b44243a237cПро це пише газета Коммерсант-Україна.

У неділю президент Росії Володимир Путін прийняв у Сочі свого українського колегу Віктора Януковича.

За даними видання, їх бесіда у форматі тет-а-тет, деталі якої тримаються в суворій таємниці, протривала більше п’яти годин.

Але українська сторона залишилася непохитною, зазначає видання.

Увечері того ж дня делегації МЗС України і Росії на чолі з міністрами Леонідом Кожарою і Сергієм Лавровим зустрілися в Ростові-на-Дону – тут було заплановане засідання підкомітету з міжнародного співробітництва українсько-російської міждержавної комісії. Дипломати поспілкувалися за вечерею, після чого провели разом майже весь понеділок.

Роз’яснювальна робота, яку проводив глава російського дипломатичного відомства, не змінила думку української делегації. Ніби не почувши його заяв про те, що підписання угоди про асоціацію ускладнить торгівлю між Україною і Росією, Леонід Кожара після закінчення зустрічі заявив, що очікує зворотного ефекту – збільшення економічної інтеграції сторін.

Українська Правда

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут