100 молодих діаспорян спостерігатимуть за перевиборами в Україні

3 (1)Близько 100 представників молодіжних організацій української діаспори візьмуть участь у спостереженні за перевиборами народних депутатів України 15 грудня 2013 року в якості міжнароних спостерігачів.

Базою для запрошення та підготовки міжнародних спостерігачів є проект «Молодь діаспори: моніторинг проблемних округів», який організовують ВГО «Ліга народних адвокатів» та Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій (СКУМО) за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Відродження». Місія спостереження діятиме у складі міжнародної місії  Світового Конгресу Українців.

            У проекті візьмуть участь молоді діаспоряни з Польщі, Росії, Молдови, Румунії, Болгарії, Грузії, Сербії, Литви, Чехії, Вірменії, Казахстану, Білорусі та ін. країн. В рамках проекту заплановані презентації, тренінги, зустрічі з представниками інших спостережних місій та українських громадських організацій, а також безпосередня участь у спостереженні за виборами та підразхунком голосів на дільницях 15-17 грудня.

            Нгадаємо, що молодь діаспори брала участь у спостереженні й за виборами народних депутатів України 2012 року. Тоді міжнародними спостерігачами стали 164 молодих діаспорянина з 13 країн світу

4