Адміністрація Президента не розглядає варіантів перенесення угоди з ЄС на 2014 рік

УНІАН

middle_6f78575e01baeb03e66e8b44243a237cВ Адміністрації Президента України не розглядають можливості перенесення процедури підписання угоди з Євросоюзом на 2014 рік та розраховують встигнути з виконанням усіх зобов’язань до саміту у Вільнюсі в листопаді.

Про це сказала «Голосу Америки» радник Президента України з питань конституційно-правової модернізації Марина Ставнійчук.

За її словами Президент Віктор Янукович не має плану «Б» на випадок непідписання цього року Угоди про асоціацію з ЄС. «Україна, власне, сьогодні працює, серйозно працює, динамічно працює над тими зобов’язаннями, які ми взяли з точки зору асоціації на Вільнюському саміті, і над виконанням тих завдань, які стоять перед нею», – заявила Ставнійчук.

«Те, що парламент розглянув у першому читанні законопроект, який торкається питання незалежності, посилення незалежності суддівського корпусу, те, що презентований відповідний законопроект про прокуратуру і найближчим часом буде внесений до парламенту, те, що в парламент внесений відповідний законопроект, який стосується питань вдосконалення виборчого законодавства, і цілий ряд інших питань свідчать, що ми дуже динамічно і наполегливо працюємо над тими питаннями, які необхідно вирішити до Вільнюського саміту», – заявила радник Президента. Ставнійчук вважає, що в України ще є час, щоб виконати свої зобов’язання. «Таким чином, на сьогоднішній день стоїть завдання виключно плану «А» – все-таки відпрацювати ті позиції, які пов’язані з європейською асоціацією», – зазначила Ставнійчук.

Як очікується, підписання Угоди про асоціацію з ЄС має відбутися під час саміту «Східного партнерства» у Вільнюсі наприкінці листопада. 30 жовтня міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський заявив, що Євросоюз може перенести підписання угоди з Україною на 2014 рік, якщо українська влада не встигне виконати всі необхідні умови до саміту “Східного партнерства”.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут