Адміністрацію Обами просять запровадити санкції проти Януковича та уряду Азарова (Документ)

Приєднатися до петиції можна ТУТ

Тиждень

Адміністрацію президента США просять запровадити санкції проти президента України Віктора Януковича за відмову від підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом. Відповідна петиція опублікована на сайті адміністрації президента США Барака Обами 27 листопада.

“Ми не можемо прийняти той факт, що президент Віктор Янукович і його уряд відмовляють народу України у праві стати ближчим до західної цивілізації”, – заявляють автори петиції.

Sankcyi

“Ми вимагаємо ввести персональні санкції проти Януковича та членів Кабінету міністрів України, якщо тільки Янукович не підпише Угоду про асоціацію з ЄС на самміті “Східного партнерства” у Вільнюсі, Литва, 29 листопада”, – йдеться у петиції.

Автори документа вимагають заборонити Януковичу та членам уряду в’їзд на територію США і Євросоюзу і заморозити банківські рахунки пов’язаних із ними компаній.

Білий дім розгляне петицію, якщо вона набере 100 тисяч голосів до 26 грудня.

Станом на 8:17 27 листопада петиція зібрала 1 495 підписів.

Нагадаємо, раніше українська опозиція заявляла, що у випадку не підписання угоди про асоціацію України та ЄС, західні країни можуть застосовувати санкції проти українських політиків.

Згодом розгляд внесеної до Сенату США резолюції щодо введення санкцій проти України відтермінували через євроінтеграцію України.

Як допомогти нам?

Допомогти нам ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/

7 Comments on "Адміністрацію Обами просять запровадити санкції проти Януковича та уряду Азарова (Документ)"

  1. володимир | 27-11-2013 11:34 at 11:34 |

    НЕ ВІРЮ СЛОВАМ А ВІРЮ ДІЯМ БО ТІЛЬКИ ДІІ ВИЯВЛЯЮТЬ БРЕХНЮ А ТАК ЗА ВВЕДЕННЯ САНКЦІЙ

  2. почти 7500 уже подписало, хороший темп

  3. і пазваніте мамє (©Льоня Космос)

  4. Уже подписалось Total signatures on this petition 26,223

  5. Total signatures on this petition
    30,001

Comments are closed.