Ештон сподівається, що Україна все встигне до Вільнюського саміту

nУкраїнська правда

Верховний представник Євросоюзу у закордонних справах і політики безпеки Кетрін Ештон очікує, що Україна встигне до саміту у Вільнюсі виконати умови підписання угоди про асоціацію з ЄС.

Про це вона заявила у понеділок після прибуття на засідання Ради міністрів закордонних справ країн ЄС, повідомляє “Інтерфакс-Україна“.

“Українці знають, що вони мають зробити для підписання угоди. Вони мають завершити виконання поставлених їм контрольних умов”, – сказала Ештон.

“Передусім вони повинні розв’язати проблему вибіркового правосуддя. Це надзвичайно важливе питання. Сьогодні ми розглянемо ситуацію і готуватимемося до Вільнюса. Ми очікуємо побачити там керівників України, і я сподіваюся, що на той час вона зможе пройти цю частину шляху”, – наголосила глава дипломатії ЄС.

Згідно з останніми соцдослідженнями, більшість українців хочуть вступу країни до Європейського Союзу.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут