Краматорськ: “За результатами розгляду подання внесені зміни”

За зверненням Інформаційного центру “Майдан Моніторинг” прокуратура домоглася вилучення з краматорського “порядку організації і проведення зборів…” норми про 10-денний строк завчасного повідомлення про проведення мирних зібрань, яка прямо порушувала Конституцію та рішення КСУ №4-рп/2001:

Краматорськ-39-прок-відповідь

Оскільки прокуратура у цьому випадку, на відміну від десятків інших, не звернула уваги на засадничу незаконність прийняття органами місцевого самоврядування нормативних актів з питань організації і проведення мирних зібрань, невдовзі ми продовжимо комунікацію.

На сьогодні за нашим зверненням вже більше ніж у півсотні міст та селищ України органи прокуратури вжили заходів для усунення свавільно і незаконно запроваджених органами місцевого самоврядування нормативних обмежень свободи мирних зібрань.

Далі буде

****

Діяльність з моніторингу та захисту свободи мирних зібрань в Україні здійснюється Інформаційним центром “Майдан Моніторинг” за люб’язної підтримки Міжнародного фонду “Відродження

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут