Новини Донбасу: З ДонНУ вигнали студенток через сексуальну орієнтацію

Колишня студентка філологічного факультету Донецького національного університету Олександра Немчинова заявляє, що її відрахували з ВНЗ у зв’язку з її сексуальною орієнтацією.

Про це Немчинова заявила в програмі “Голос ЛГБТ”, яка виходить за підтримки Посольства США в Україні.

“Я не приховую свою сексуальну орієнтацію – це моя особиста справа. Але мене вигнали з філологічного факультету Донецького національного університету у зв’язку з моєю сексуальною орієнтацією. Причому, вигнали не тільки мене, а й ще чотирьох дівчат , які були нетрадиційної орієнтації. Філологічний факультет – це потік в 150 чоловік серед яких 5-6 хлопців, а решта – дівчата. Не дивно, що на 150 осіб знайшлося 4 дівчини гомосексуальної орієнтації. Ми були відраховані з університету за прояв сексуальної орієнтації. Але офіційна версія – неуспішність … в приватній бесіді заступник декана сказала моїй матері, що якби вона менше виявляла свою гомосексуальну орієнтацію, то їй би було простіше жити “, – говорить Немчинова.

Джерело Новини Донбасу

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут