Олег Ущенко: Молодь – це лакмус

Дарма ви так накинулися на молодь за “Майдан без політиків”. І “скачуть” вони не тому, що під черепками у них порожньо, а через те, що на вулиці зимно. Все вони розуміють. Навіть те, що політики без політики, перепрошую за каламбур, не буває. Спробуйте простояти всю ніч на морозі за температури -5 і нижче? Слабо? А “Майдан без політиків” в перекладі на нормальну мову звучить, як Майдан без політиканів з реєстрової опозиції, яка вже всіх замахала. Їм вже мало хто вірить, але ці майстри інтриг вміють нищити конкурентів ще на взльоті. Це для вас опозиційні гасла – надія на зміни. А для них – просто тренд, на якому дехто навіть встиг вигрохати маєтки. Якби не це гасло “Майдан без політиків”, яке ви зараз так ґаните, то фіг би в неділю зібралося стільки людей. Мали би пару сотень прапороносців з бабусь і студентів, і по кілька десятків активістів з областей. Ну і про “остогидлих політиків”. Щось я не чув у неділю, коли всі вони по черзі виступали на мітингу, щоби бодай хтось крикнув ганьба. Навпаки, такі дружні оплески, як на концерті. А молодь і її вчинки – то лакмус. Вони показали, що є з ким виходити на барикади, але не має кому повести. Бо грошолюбиві сусаніни з реєстрової опозиції зараз напевно ведуть активні тьорки. Зрештою, вони ще мають можливість довести, що все це неправда. Амінь!

https://www.facebook.com/ushchenko

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Олег Ущенко: Молодь – це лакмус"

  1. Довго думали, щоб зварганити оце саме зараз ? Радує, що у молоді під черепками не пусто. Розберуться…А то таке враження складається , що молодь , паралельно за Європу , проти опозиції вийшла. Якщо так , то за владу “дорогеньку” , чи що ? КАЛАМБУР.

Comments are closed.