Презентація пісні “Люби ти Україну” від гурту ТІК

7 листопада о 15:00 на офіційному YouTube – каналі гурту «ТІК» (http://www.youtube.com/user/TIK2005) відбудеться презентація нової пісні «Люби ти Україну!». Після онлайн-презентації пісня піде у національну радіо-ротацію.

Запис пісні відбувся на студії звукозапису кіностудії імені Олександра Довженка. Редакцією та зведенням займалися Євген Терехов та Влад Ярун, який окрім «ТІК» працював з «Ляпісом Трубєцкім», «Океаном Ельзи», «Lama» .

Мастеринг пісні робився на студії «Mastering World» в Лондоні Доналом «Вуха» Віланом (Donal «The Ears» Whelan).

Лідер гурту, Віктор Бронюк розповідає про подальші творчі плани колективу: «Наступного тижня ми будемо презентувати новий кліп на пісню «Люби ти Україну!».
Режисером відеороботи став наш добрий друг Роман Веркулич, з яким ми зняли не одну нашу роботу, зокрема, «Олені». Усі сцени кліпу знімалися посеред чистого поля під містом Буча».

За словами Віктора Бронюка цей кліп буде істотно відрізнятися від інших робіт гурту та кліпів інших українських артистів. Весь кліп побудований на символах, знайомих кожному українцю.

Режисер, Роман Веркулич привідкриває таємницю – «форма кліпу нагадуватиме сон, який наснився кожному українцю. Прокинувшись вранці, він має усвідомити – пора діяти та починати треба з самого себе», – ділиться задумом режисер.
Нагадаємо, зараз «ТІК» перебуває у «Великому турі маленькими містами». На карті всеукраїнського туру 50 міст. Гурт проїхав половину туру і зараз відправляється маленькими містами Вінниччини.
Станьте першими, хто почує нову пісню «Люби ти Україну!» на офіційному YouTube – каналі гурту.

За додатковою інформацією звертатися до Таміли Ташевої, PR-директора гурту «ТІК».
Тел. (067)430-33-99, pr[at]tik.ua

Подія у Фейсбуці – ТУТ

1426306_638476566173923_922288056_n

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут