Знесення #Євромайдан’у (оновлюється)

Перемикач мов

Mustafa Nayyem, 30.11, 5:33
‪#‎Євромайдан‬ взяли штурмом.

Лилия Ткаченко Міліція.
За номером 102 надали тел відділення Герцена 9, кількість затриманих не повідомили.
Опук Олександр Миколайович (з його слів)
санченко віктор михайлович
2719731
4860306
І жоден з цих представників перенаправляє на прес центр, не може надати інформацію щодо кількості затриманих і причини.
Порадили звернутись в прес центр на Володимирську 15.
Або ж до Наталі Олександрівни прес офіцера 486-01-53

Лікарня.
103. Кількість людей приблизно 30. Вони можуть бути в різних лікарнях, в залежності від складнощів та травм.
Ймовірніше на Підвисоцького або пров.Лабораторний.
Але таку інформ не надають.
Порекомендували звернутись в департамент охорони здоров”я за тел.278-46-40, де мені любязно пояснила оперативний черговий, що не надасть даної інформації – скільки, хто і де і якої допомоги потребує.
Сказала, що ось начальник в пн. по тел.284-08-75
Коли вже попрохала по людськи порадити, адже хтось з людей потребує допомоги, мені відповіли: НЕ ПЕРЕЖИВАЙТЕ ВСІМ ПОТЕРПІЛИМ З МАЙДАНУ МЕДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ БУДЕ НАДАНО В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ.
Уточнивши – чи завжди так – повне забезпечення чи тільки для потерпілих з Майдану? жінка рознервувала і попрощалась.

У Шевченківському РУ ГУ зараз 32 затриманих. Список затриманих оприлюднити не можуть, бо персональна інформація. Але є домовленість, що можуть підтвердити мені чи спростувати інформацію щодо конкретних затриманих. Якщо ви чи ваші друзі когось зараз шукаєте, будь ласка напишіть мені прізвище та ім’я цієї людини в приват, чи на пошту kameniev@gmail.com, чи подзвоніть мені 0674042646, чи смскою. Буду запитувати в людей, які мають цей список і повідомляти

Фото: Андрій Хартанович

прохання збирати фото всіх “правоохоронців”, які вчинили напад на мирний протест


Если Вы нашли знакомого среди задержанных. Звоните 0-800-213103 – центр бесплатной правовой помощи.

Представляйтесь родственниками. задержанных. Сообщайте ФИО, год рождения, место задержания. (звідси)

 

УВАГА! ПРОШУ ВАС ПОШИРИТИ!

Очевидиця штурму євромайдану, яка була в самому пеклі, під монументом Незалежності, повідомила мені таку інформацію:

Дівчата в цей момент стояли на горі, хлопці-внизу, декількома рядами захищаючи їх. Дівчат всіх трусило від хвилювання, але вони знайшли в собі сили заспівати хоч і уривчастим голосом славень України, який їм у цей момент здався молитвою. Говорить, що було таке відчуття, ніби вони разом з хлопцями захищали…Мотронинський монастир, як холодноярці в Мельниках…

Коли підійшов Беркут, наші хлопці НЕОДНОРАЗОВО їм повідомляли, що наша акція-мирна, судом не заборонена. “Що ми маємо зробити, щоб уникнути зіткнень?” У відповідь – тиша, а потім почався штурм.
Дівчата падали на хлопців, хлопці-на дівчат. Говорить били так, що якби не зимовий одяг, то переламали все що тільки можна.

Коли їх почали гнати як худобу від стели, дехто потрапляв у пастку, створену металевими щитами…І УВАГА! Хлопці, МІЛІЦІЯ, не Беркут, ЇМ ДОПОМАГАЛИ пролізти через той паркан, розтягуючи його. Вони самі були шоковані тим, що відбувалося на їхніх очах.
Вибравшись із того пекла, хлопці та дівчата кричали їм “ДЯКУЄМО!”

Потім всі розбігалися хто куди. Багатьох доганяли і по-звірячому просто били, добивали. Били навіть тих, хто просто сидів у цей час на лавках, людей які були взагалі не причетні до євромайдану. Вони просто йшли з якогось нічного клубу додому і вирішили присісти…
_____________________________________________________________

У мене таке відчуття, що серед “Беркуту” в цю ніч УКРАЇНЦІВ НЕ БУЛО!..

#євромайдан #штурм #Київ

“Силовий розгін було проведено для того, щоб забезпечити безперешкодний проїзд техніки для подальших робіт з підготовки до Новорічних свят. Про це повідомила начальник прес-служби управління МВС у Києві Ольга Білик”

About Людмила Ямщикова 733 Articles
Координатор Майдан Моніторингу на півдні України (Одеська, Миколаївська, Херсонська області). Сфери компетенції: проектне мислення, громадянське суспільство, суспільний діалог, інформаційні технології.

1 Comment

  1. причини затримання?! опір “співробітниками”, невиконання законних вимог, травми завдані внаслідок неспровокованого падіння на слизькій поверхні, ось експертиза. можна в суд звертатися. у печерський.

Comments are closed.