“Співець свободи”. До 500-літнього ювілею Станіслава Оріховського

СПІВЕЦЬ СВОБОДИ

 до 500-літнього ювілею Станіслава Оріховського

Він навчався у провідних університетах,

був близьким другом Лютера, Дюрера, Кранаха

і незвичайним католицьким священиком.

Його знали монархи і мудреці,

а твори читали по всій Європі.

Його ідеї захоплювали, а вчинки – вражали.

6 листопада о 19.00Музей книги і друкарства та рух «Простір свободи» запрошують на вечір з нагоди 500-ліття визначного українського письменника, полеміста Станіслава Оріховського-Роксолана.

 У програмі вечора – розповіді дослідників про цю унікальну людину, тексти Оріховського, музика доби Відродження, інтерактивне спілкування і призи для найкмітливіших глядачів.

З постаттю Станіслава Оріховського-Роксолана Вас ознайомлять письменник, публіцист Валерій Шевчук, філософ, історик, перекладач Володимир Литвинов, музикант, мистецтвознавець Тарас Компаніченко, художник, музикант Ярема Шевчук та інші.

«Не всяка людина здатна бути при владі, а лише така, що за природою своєю прагне до правди і справедливості. Але й цього недостатньо. Треба, щоб прагнула вона до науки, яка саму людину зробить і правдивою, і справедливою».

С. Оріховський

Вечір відбудеться в Музеї книги і друкарства України за адресою: вул. Лаврська, 9, корп. 9 (територія Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника).

 Вхід вільний.

Контакти: poshta[at]dobrovol.org

Тел. 093-7674381, 097-9873187

Подія в facebook

Довідка: 500 років з дня народження С. Оріховського виповнюється 11 листопада 2013 року.

Оріховський web

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут