США обіцяють “сильну підтримку” Україні

Українська правда

1382454804США готові надавати Україні відчутну підтримку у разі прогресу на шляху підписання угоди про асоціацію з Євросоюзом.

Про це заявив посол США в Україні Джеффрі Пайєтт на прес-конференції в Дніпропетровську в середу, повідомляє “Інтерфакс-Україна“.

“Якщо український уряд прийме рішення рухатися далі на шляху підписання цієї угоди (про асоціацію з ЄС), то я впевнений, що з боку США буде сильна підтримка”, – заявив посол.

За його словами, підписання угоди обіцяє великі перспективи Україні.

Посол також зазначив, що є стурбованість через певні виклики під час перехідного періоду до євростандартів.

У той же час дипломат вражений тим, що спостерігає в Україні: “Я неодноразово говорив , що на мене справляє велике враження те, що бачу в Україні. Головний потенціал складають люди, географія і ресурси”.

На його думку, найкращий спосіб реалізувати цей потенціал є підписання угоди з ЄС.

Посол також сказав, що перебуваючи в Дніпропетровській області та зустрічаючись із бізнесменами, він не має наміру нікого ні в чому переконувати, а буде “розповідати про можливості, як краще скористатися ними і як США можуть допомогти використовувати ці можливості”.

Пайєтт прибув на Дніпропетровщину з дводенним візитом. Він вже зустрівся з керівництвом області.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут