США засудили застосування сили до українських демонстрантів – прес-секретар Держдепу США

КИЇВ. 30 листопада. УНН. Сполучені Штати засуджують сьогоднішнє насильство державної влади над мирними демонстрантами у Києві. Про це йдеться у заяві прес-секретара Держдепартаменту США Джен Псакі, повідомляє кореспондент УНН.

“Ми закликаємо керівництво України поважати право свого народу на свободу слова і зібрань. Вони є засадничими для здорової демократії й поважання універсальних цінностей, на яких будується партнерство Сполучених Штатів з Україною”, – йдеться у заяві.

“У відповідності до принципів, уособлюваних ОБСЄ, ми закликаємо уряд України створювати позитивну атмосферу для громадянського суспільства і захищати право усіх українців висловлювати свої погляди на майбутнє своєї країни у конструктивний і мирний спосіб у Києві та інших частинах країни. Насильству і залякуванню не повинно бути місця у сьогоднішній Україні”, – вважає Д.Псакі.

“Ми продовжуємо підтримувати прагнення українського народу до побудови заможної європейської демократії. Європейська інтеграція – найпевніший шлях до економічного зростання та зміцнення української демократії”, – додала вона.

Джерело

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "США засудили застосування сили до українських демонстрантів – прес-секретар Держдепу США"

  1. God bless America! USA – Help us!!

Comments are closed.