Велика Новосілка: Про те, чого “нема”

У відповідь на звернення ІЦ “Майдан Моніторинг” про незаконність затвердженого виконкомом селищної ради Великої Новосілки “положення” про мирні зібрання прокуратура Донецької области спочатку повідомила, що ніякого “положення” нема

Донобл-39-прок-відповідь

А насправді “положення” було, його перша сторінка виглядала так:

Велика Новосілка-39-2012-2

Ясна річ, ми акуратно вклали “положення” до конверта і надіслали “те чого нема” прокуратурі. Результат – наочний: прокуратура не лише побачила “положення” і домоглася його скасування, але ще і було притягнуто до відповідальности чиновника селищної ради.

Велика Новосілка-39

От тепер “положення” і справді нема.

На сьогодні за нашим зверненням у різних краях України вже скасовано біля трьох десятків незаконних нормативних актів органів місцевого самоврядування, які обмежують свободу мирних зібрань, а ще у приблизно стількох міст і селищ внесено прокурорські подання. Далі – буде.

*****

Діяльність з моніторингу та захисту свободи мирних зібрань в Україні здійснюється Інформаційним центром “Майдан Моніторинг” за люб’язної підтримки Міжнародного фонду “Відродження“.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут