VIDIA: Українці у світі продовжують виходити на Євромайдани

Українці по всьому світу не припиняють виходити на вулиці на підтримку протестних акцій в Україні. А 28 листопада заплановані мітинги у багатьох містах Європейського Союзу, повідомляємедіа-портал VIDIA.

Зокрема, третій день поспіль збираються небайдужі українці під Посольством Польщі у Варшаві. Після недільного найчисленнішого мітингу та понеділкового, де українців прийшли підтримати білоруси, у вівторок Євромайдан у Варшаві був суто українським, розповідає із Варшави кореспондент Gazeta.ua. Ще один Євромайдан Польщі пройшов уКатовіце.

У фінляндському місті Турку Євромайдан організувала студентка із Калуша. 26 листопада на підтримку євроінтеграції вийшли українці німецького Гьоттінгена.  У Болгарії українці зібралися у Софії.

1-fin-1

Першим російським містом,у якому відбулась акція солідарності з європейським вибором України, стала Москва. Там близько двох десятків активістів зібралися на Красні площі.

1469818_525122940917381_1260838738_n

А 28 листопада, у переддень останнього строку підписання Угоди, українці повторно вийдуть на вулиці міст світу. Як повідомляє «Galinfo», акції солідарності відбудуться у найбільших міста Німеччини. Також українці зберуться у Сіднеї, ПарижіФіладельфії,ГельсінкіБолоньїПразіЛодзі.

Нагадаємо, раніше Євромайдани відбулись у 46-ти містах 22-ох країн світу.

Христина Бондарєва http://vidia.org/2013/17675

About Nataliya Zubar 2351 Articles
Nataliya Zubar, Maidan Monitoring Information Center, Chair