Запрошення до учаcті у міжнародному молодіжному форумі «Поглиблення відносин Україна-ЄС: молодіжні перспективи»

Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні у партнерстві з Євроклубом «Право і Захист» запрошує взяти учаcть у міжнародному молодіжному форумі «Поглиблення відносин Україна-ЄС: молодіжні перспективи» (Україна, Київ, 20 – 22 листопада 2013 р).  

Під час Форуму учасники та учасниці матимуть нагоду отримати найостаннішу інформацію та обговорити з українськими і міжнародними експертами питання, що стосуються євроінтеграційних процесів, молодіжної політики, освіти, підвищення рівня зайнятості молоді, співпраці з європейськими молодіжними організаціями. Крім того, участь у заході дозволить на основі порад експертів розробити та презентувати соціальні проекти, спрямовані на покращення молодіжної політики в Україні.

 

Запрошується молодь зі всіх регіонів України віком від 18 до 30 років, а саме:

1) представники проєвропейських громадських організацій,

2) лідери (як керівники, так і активісти) органів самоврядування ВНЗ України,

3) співпрацівники обласних державних адміністрацій України, які займаються

розробкою і втіленням молодіжної політики у своїх регіонах.

 

Для участі у Форумі необхідно не пізніше 14 листопада 2013 року направити заповнену анкету (оцю – Form) на адресу hreuc@hreuc.com. Кількість місць обмежена, тому організатори обиратимуть учасників на підставі поданих анкет на конкурсних засадах (про результати буде повідомлено всіх заявників до 16.11.2013).

Звертаємо Вашу увагу: проживання та харчування – за рахунок приймаючої сторони. Проїзд до місця проведення заходу (Києва) є внеском учасників у захід.

З питань, пов’язаних з Форумом, звертатися за адресою hreuc@hreuc.com або за телефоном: + 380443616494

З повагою і сподіваннями на подальшу співпрацю,

Організатори Форуму.

About Nataliya Zubar 2351 Articles
Nataliya Zubar, Maidan Monitoring Information Center, Chair

1 Comment

Comments are closed.