Знову “тітушки”. Київ. Відрадний. Забудова парку. (Оновлено)

Телефон для контакту з актвістами: 050-743-38-67 Ігор Гурчик.

11:36 07.11.2013 Щойно з місця події. Активісти повідомили, що “тітушки”, відтягуючи протестувальників з місця протесту, одну пенсіонерку впустили, бабця ла і їй стало зле. Старенькою вже опікуютсья лікарі. “Тітушки” стоять поруч і, як справжні “професіонали”, посміхаються.

Понад місяць відбуваєтсья протистояння на вул.Героїв Севастополя, що на масиві Відрадний у Києві. Тут, попри незгоду місцевої громади, спритні ділки намагаються здійснити чергову сумнівну забудову.

Звернення до бюрократичних інстанцій та робота з депутатами дали цікаву інформації щодо незаконності цієї забудови, проте покищо не захистили інтересів мешканців масиву. Люди, за підтримки ГО “Наша Земля”, перейшли до активних дій. Влаштували постійно діючий інформаційний пікет на під’їзді до незаконного будмайданчика. Забудовники почали обурюватися перешкоджанням їхній незаконній діяльності.

Щойно координатор ГО “Наша Земля” з місця події повідомив, що сьогодні з ранку на місці протесту з’явилися характерні персонажі, які “відносять” у бік пенсіонерок, що протестують, коли приїздить чергова машина з матеріалами для будівництва.

Активісти викликали міліцію. Далі планують іти з протестом до Солом’янської РДА. Вони хвилюються за свою безпеку. Адже працівники забудовника показали, що схильні до агресії. 5 листопада, коли журналисти з INTV намагалися зафільмувати ситуацію на будмайданчику, з-за паркану невідомі особи, аби перешкодити зніманню, спрямували на камеру телеканалу струмінь невідомої речовини під тиском. Раніше на цьому майданчику людина, що називалася прорабом, обіцяла “обламати роги” фотокорові профспілкової газети “Аспект”. Вочевидь, горезабудовникам є що приховувати.

Це протистояння є продовженням подій, про які повідомлялося раніше. Тоді йшлося про спроби знесення ринку “Анела”, розташованого поруч та боротьбу за свої робочі місця підприємців-членів Вільної профспілки підприємців України. Наразі забудовники вирішили зайти з іншого боку та розпочали забудову майданчика поміж ринком “Анела” і Домом дитячої творчості, де раніше було знищено фруктовий сад.

Мешканці Відрадного з сумом кажуть про те, як крок за кроком знищується їх улюблений парк.

Фото з місця подій від 5 листопада.f2013-11-05 258

Untitled-2

f2013-11-05 026

f2013-11-05 128

f2013-11-05 242n

f2013-11-05 086n

f2013-11-05 054nn

f2013-11-05 066n

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут