46 постраждалих під час масових акцій протесту залишаються в лікарнях

1Станом на вечір понеділка на стаціонарному лікуванні залишалося 46 зі 139-ти госпіталізованих під час масових акцій протесту в Києві. Про це повідомили у прес-службі Міністерства охорони здоров’я.

За даними медиків, обстежені в основному мають травми середньої тяжкості, жодного летального випадку не зафіксовано. У потерпілих здебільшого забиття, термічні опіки, черепно-мозкові травми і переломи кінцівок.

«Медична допомога учасникам масових заходів у столиці надається незалежно від місця проживання й реєстрації. Якщо буде потреба, потерпілі за медичними показниками доставляються в лікарні для подальшого обстеження й лікування», – йдеться в повідомленні МОЗ.

30 листопада під час розгону беркутівцями Євромайдану і 1 грудня в результаті штурму провокаторами Адміністрації президента, за різними даними, потерпіло близько двох сотень людей.

Радіо Свобода

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут