Адмінсуд Тернопільської області заборонив пікетувати міліцію, прокуратуру, СБУ та ОДА

Адмінсуд Тернопільської області заборонив пікетувати міліцію, прокуратуру, СБУ та ОДА. Сьогодні під відкритим небом – а саме неподалік управління Міністерства внутрішніх справ у Тернопільській області відбулась зустріч народного депутата України Олега Сиротюка з виборцями. Люди ставили свої запитання народному обранцеві, які переважно стосувалися політичної ситуації в країні. Прийшли на зустріч і судові виконавці, які мали намір зачитати постанову Адміністративного суду Тернопільської області про заборону проводити пікети біля приміщень міліції, прокуратури, СБУ та облдержадміністрації. Повідомляє телекомпанія TV-4

Скандували, бесідували і відповідали на запитання – так сьогодні пройшла зустріч тернополян з народним депутатом України Олегом Сиротюком.

Олег Сиротюк, народний депутат України: “З сьогоднішнього дня і до 7 січня майже на місяць часу нам кажуть, що ми маємо сидіти вдома, мовчати, не виходити і так далі. Залишається цим продажним судам і тій прокуратурі, яка подає такі подання, заборонити нам говорити українською мовою, заборонити ходити до нашої української церкви,а потім нам заборонять дихати тому, що ми заважаємо теперішній банді тут керувати на нашій землі. Тому ми проводимо наші акції мирно, закон не порушуємо і закликаємо нашу міліцію бути не на стороні бандитів і їх охороняти, а бути на стороні людей”.

Тернополяни кажуть: прийшли на зустріч з депутатом, щоб заявити про свою позицію.

– Я прийшов, щоб підтримати народ. І щоб була боротьба за правду і за справедливість.

На зустріч з народним депутатом під стіни обласного управління внутрішніх справ прийшли судові виконавці, які мали намір зачитати постанову Адміністративного суду Тернопільської області про заборону проводити пікети на вулиці Валова, 11 та за іншими адресами.

– Тут мені говорять про те, що прийшли судові виконавці і хочуть щось сказати, то я вам хочу сказати, що тут стоїть десь 100 чоловік, тож в порядку живої черги стаєте ззаді і тоді будете щось розповідати на моїй зустрічі з виборцями. Слава Україні!

Представник державної виконавчої служби пояснив: прийшли для того, аби зачитати постанову і привести її у виконання.

Роман Литвин, начальник другого відділу державної виконавчої служби Тернопільського міського управління юстиції: “Дана ухвала виконувалася сьогодні протягом дня, зокрема вона була доведена до відома і представникам ВО “Батьківщина”, і представникам ВО “Свобода”. Дивлячись про чинність даної ухвали, то боржниками вона не виконується. Особам, яким ця ухвала була доведена, вона не виконується, а навпаки проводиться пікет. Дана ухвала відноситься до адрес: Валова,11, Шевченка – міська прокуратура, обласна прокуратура – Листопадова, Грушевського – обласна державна адміністрація і Степана Бандери – служба безпеки України”.

Роман Литвин каже, у разі невиконання складатимуть акти, і направлять їх у правоохоронні органи.

Роман Литвин, начальник другого відділу державної виконавчої служби Тернопільського міського управління юстиції: “Державна виконавча служба виконує якраз дану постанову. На даний час ми хочемо ще раз повторно зачитати суть цієї ухвали, довести ще раз її до відома особам, до яких вона відноситься. У разі виконання ми будемо складати акти державного виконавця, які в подальшому будуть скеровані у правоохоронні органи за невиконання судового рішення”.

Олександр Башта, тернополянин: “Чому ми допустили таке, що орган, який існує на наші гроші, на наші податки, б’є нас, виступає проти нас, забороняє нам зібратися там, де ми хочемо і коли хочемо. І я хочу сказати отим судовим виконавцям, які намагаються щось тут нам втюхати, жоден суд, жоден прокурор, жоден міліціонер не має права заборонити людям зібратися тоді, коли вони хочуть, як вони хочуть і говорити про те, що вони думають, якщо люди не порушують громадський порядок. Ми не порушуємо громадський порядок, ми висловлюємо свою позицію”.