Адвокати проводять страйк на підтримку Віктора Смалія

АНОНС: Попереджувальний страйк адвокатів на підтримку Віктора Смалія 19-го грудня 2013 року. Зустрічаємось об 11-00 ранку під Генеральною Прокуратурою на вул.Різницькій в місті Києві.
***

Національний страйк адвокатів на підтримку Віктора Смалія

АДВОКАТАМ УКРАЇНИ

Шановні пані і панове!
Пропоную оголосити національну забастовку-страйк адвокатів на підтримку адвоката Віктора Смалія. В знак солідарності з колегою. Нагадаю, що Віктора Смалія незаконно заарештували і катували співробітники міліції.
Його судили закритим судом (суддя Бірса, Дніпровський райсуд столиці):https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10152095202610586.1073741888.575065585&type=1&l=5eae0f276b
На суд влада привезла 3 (три) автобуси міліціонерів, так що і не проштовхнутись було в суді. Ані громадськість, ані журналістів на суд не пустили. Що далі? Чого ми чекаємо? Що ще має трапитись, аби ми прокинулись від сну?

Давайте проведемо мирну акцію – один день не вийдемо на роботу, або вийдемо в суди\на допити\ тощо і не працюватимемо (італійська забастовка-страйк). Якщо ми беззахисні, що тоді вже говорити про звичайних громадян? Саме через нас влада намагається залякати українське суспільство, посіять страх, паніку, поставити країну на коліна. Згадайте побиття студентів на Майдані 30.11.13 – скільки ментів-перевертнів було покарано? Хто був взятий під варту за пролиття крові безневинних? Чого ми чекаємо? Це ж наші діти!

Єдиний шанс для влади зараз – це шлях репресій. І нам треба обирати – з ким ми зараз – із партією влади, або з українським народом,
якому ми давали присягу. Якщо ми не встоїмо – настане 1937 рік для всіх і кожного.
Люди будуть проклинати нас до споконвіку за бездію, страх, підлабузництво.
Адвокатська спільнота зараз має встати, проявити солідарність і зупинити каток репресій!
Бо завтра на місці батька 4-ьох дітей Віктора Смалія може опинитись будь-хто із нас або наших близьких.

З повагою,
Олег Веремієнко
050-947-5564, 066-355-1060

p.s. Попереджувальний страйк пропоную провести 19-го грудня 2013 року. Зустрічаємось об 11-00 ранку під Ген.Прокуратурою на вул.Різницькій в місті Києві.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут