ARTICLE 19 занепокоєні реакцією української влади на Євромайдан

ARTICLE 19Незалежна правозахисна організація, метою котрої є захист та сприяння праву на свободу вираження поглядів, ARTICLE 19 у своєму офіційному прес-релізі відносно ситуації в Україні висловила серойозне занепокоєння реакцією української влади на мирні зібрання.

Виконавчий директор ARTICLE 19 Томас Хьюз, коментуючи ситуацію, звернув увагу на факти обмеження свободи мирних зібрань через автоматичні судові заборони. “Вибіркові політично мотивовані обмеження та автоматичні судові заборони є очевидним порушенням міжнародних стандартів”, – зауважує Хьюз.

Окрім того, він звертає увагу на те, що “*надмірне застосування сили проти мирних демонстрантів в Одесі та Києві є недопустимим” та наголошує, що українська влада “повинна дотримуватися своїх міжнародних зобов’язань та захищати право на мирні зібрання.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут