Беркут це не люди – це звірі, які не тямлять нічого, розмовляти з ними неможливо!!!

Щойно повернувся з Майдану – а тут дзвінок від Бориса Гуменюка.
Вони з Сергієм Пантюком зараз у розгромленому “Беркутом” будинку Спілки письменників!!!
Борис розповідає, що коли “Беркут” ішов на штурм, кілька поранених мітингувальників і з ними кілька медиків заховалися в Спілці, й медики надавали їм допомогу. У цей час “Беркут”, розбивши вікна на першому поверсі в будинку Спілки, увірвався туди і жорстоко бив усіх без розбору, а поранених забрав.
Борис намагався їх стримати, показував спілчанське посвідчення, намагався пояснити, що тут немає терористів, що тут ніхто їм нічим не загрожує і не чинить опору, що тут, урешті-решт, ПИСЬМЕННИКИ – натомість отримав кийком у живіт і в зуби!!!
Борис каже, що це не люди – це звірі, які не тямлять нічого, розмовляти з ними неможливо!!! Каже, що таке враження, ніби вони під алкоголем чи під кайфом – зомбі!!!
Тепер вони там удвох із Сергієм залишаються сторожити розгромлену Спілку…
Прохання до друзів-журналістів: навідайтеся туди, будь ласка, зніміть те, що ті нелюди там наробили!

Іван Андрусяк

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

6 Comments on "Беркут це не люди – це звірі, які не тямлять нічого, розмовляти з ними неможливо!!!"

  1. Марина Харьков | 02-12-2013 09:16 at 09:16 |

    Ужасно, что люди, которые должны защищать свой народ, живут за счет налогов оказываются хуже бандитов!!!!!!! Позор!!!!!! Беркут и омон для меня – это синонимы фашистов, служить в этих структурах недостойно офицеров. Не знаю даже, чтобы я сделала, если бы мою 18 летнюю дочь ударила ТАКАЯ ТВАРЬ

Comments are closed.