Держдеп США стривожений зростанням залякувань і насильств проти активістів і журналістів в Україні

Про це йдеться в заяві, яку Держдеп США оприлюднив у четвер, 26.12.13 р.

ДЕРЖАВНИЙ ДЕПАРТАМЕНТ США

Офіс речника

Для негайного поширення

26 грудня 2013

Сполучені Штати висловлюють свою серйозну стривоженість зростанням цілеспрямованого залякування і насильства проти активістів і журналістів, які брали участь у протестах на Евромайдані або висвітлювали ці події. Жорстоке побиття журналістки Тетяни Чорновол викликає особливе занепокоєння.

Ми закликаємо уряд України, як країни – члена ОБСЕ, дотримуватися своїх зобов’язань і подбати про повагу до прав людини (у тому числі до свободи висловлювань і свободи зібрань, які є засадничими свободами), верховенства права і демократичних принципів. Ми спонукаємо уряд України, аби він дав однозначний сигнал, що він не буде терпіти насильства проти критиків уряду і тих, хто працює на створення сучасної, демократичної та заможної України. Сполучені Штати, спільно зі своїми европейськими партнерами, продовжатимуть уважно стежити за розв’язанням цієї та інших справ.

Джерело

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут