#Євромайдан На Тернопільщині регіонали залишають фракції у місцевих радах

Як вже повідомляв сайт Реально на Тернопільщині з фракцій Партії регіонів невеликими групами покидають депутати. Подним із перших демарш зробила група депутатів Тернопільської районної ради.

Депутати районної ради Василь Коломийчук, Юрій Березовський та та Степан Кулик оголосили про вихід з фракції «Партії регіонів» уТернопільській районній раді. В раді налічувалося 14 регіоналів.

 Теребовлянська районна рада: Зелінська С.М. склала з себе повноваження голови фракції Партії регіонів, Дзюбан Ю.І., Никеруй С.С.,  Майовський П.С., Троян С.М., Турчиняк В.Д., Грода С.М., Войнаровський Р.В., Михайлюк М.В.оголосили про свій вихід з фракції Партії Регіонів.

Оголосив про вихід з фракції «Партії Регіонів» заступник головиЗборівської райради Ярослав Борисюк.

Віталій Сум голова Підволочиської РДА (2011-2013) вийшов з фракції Партії Регіонів у місцевій райраді. Про це повідомили на сесії Підволочиської районної ради 4 грудня. Разом з Сумом ряди ПР залишили ще чотири депутати: Мельник М.Б., Городницький М. А., Паюк М. М., Лехів. В Підволочиській районній раді регіоналам належить більшість мандатів.

РЕАЛЬНО

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут