#Євромайдан підтримало “Віче народовладдя” у Тернополі

Уже четвертий тиждень поспіль у неділю на театральному майдані Тернополя збираються тисячі тернополян, які підтримують столичний Євромайдан та вимагають повної зміни системи влади в Україні.

Сьогодні тернополяни вимагали припинити політичні репресії, які тривають до активістів майдану. Як зауважив міський голова Тернополя Сергій Надал, незважаючи на систематичні переслідування, міська рада забезпечує нормальну життєдіяльність міста- повідомила рпес-служба міської ради.

«Переслідування, порушення кримінальних справ, систематичні виклики на допити студентів, громадських діячів, освітян, працівників міської ради. Можливо таким чином хтось намагається заблокувати роботу комунальних служб, окремих управлінь міськради. Я хочу зауважити, що не зважаючи на ці усі речі ми завершимо нормально рік, забезпечимо виплату заробітної плати та функціонування усіх служб», – зазначив Сергій Надал.

Також, міський голова Тернополя повідомив, що є ініціатива зробити зустріч міських голів Західної  України для планування подальших дій. Попередньо у зустрічі візьмуть участь міські голови Тернополя, Львова та Івано-Франківська.

Після віча допізна на Театральній площі  убли виступи громадських діячів та музикантів

Фото Миколи Василечка

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут