#Євромайдан в Одесі дорослішає: мандрує та успішно протидіє провокаціям

Одеському євромайдану набридло бути затиснутим на маленький клаптик міського простору навколо Дюка і учасникі вирішили, що треба голосніше заявляти “МИ – Є!”.

Раніше було кілька вдалих спроб  організувати ходу, але сьогоднішня перевершила всі попередні за тривалістю, кількістю учасників, атмосферою, тощо.

Власне, фото і відео достатньо красномовні:

Характерно, що явно агресивно ходу зустріли лише дві скупщиці золота, що завжди сидять під колишною “Райдугою”

Щасливі та натхненні, учасники ходи прийшли до Дюка, де почали розгортати все необхудне для щоденних зборів:

Раптом  звичний процес був порушений появою  п’яти прапорів однієї політичної сили (попри наявні домовленості, яких усі дотримувалися більше місяця). До честі одеситів – вони на провокацію не повелися, наполягли на своєму і вже через хвилин 10-15 збори продовжилися у традиційний спосіб, без участі політ-діячів. Але  відеотека євромайдану збагатилася матеріалами про “дурь кожного”:

Завтра Євромайдан в Одесі збирається у Дюка о 18:00, як й у будь-який будній день, але із розширеною програмою – там вітатимуться із Новим роком.

Наступного разу збори євромайданівців відбудуться 2-го січня.

Більше фото

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

3 Comments on "#Євромайдан в Одесі дорослішає: мандрує та успішно протидіє провокаціям"

Comments are closed.