Геннадій Сахаров: Чим закінчиться Майдан?

Чим закінчиться Майдан? Не стану повторювати прогнози політологів, економістів, різного роду фахівців, критиків, доброзичливців і недоброзичливців. Бо насправді сьогодні ніхто цього ще не знає.

Але одне можна сказати напевне. Українці, котрі вийшли спочатку кожний за своє, кровне, об’єднавшися на майданах, вийдуть з них в іншій якості. З Майдану вийде сформована нація, свідома своїх завдань і прагнень. Нація, очищена від більшости забобонів минулого, об’єднана розумінням своєї значимості і неповторності у світі, свідома своєї мети і призначення. І вже остаточно не матиме значення хто якому богові молиться, якою мовою розмовляє вдома і де могили його прадідів. Не матиме значення багато з того, що становило ґрунт для побудови уявних кордонів між людьми. Майдан як ковальське горно випалить іржу і залишиться криця, придатна до вироблення і меча і плуга. І не варті нічого стануть суперечки навколо етнічности і політичности. Постане Нація з великої літери, єдина і спільна, перед якою відкриється майбутнє, досі приховане у мороці непевності і хитань.

Наші діди-прадіди, батьки і ми мріяли про це і хотіли цього. Бачили це у майбутньому, а воно прийшло сьогодні. То ж не розгубімо це найбільше наше спільне надбання, зміцнімо і утвердимо остаточно і безповоротно кров’ю завойоване на барикадах Майдану майбутнє.
Хай живе Єдина Українська Нація!

Gennadiy Sakharov 8:34am

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Геннадій Сахаров: Чим закінчиться Майдан?"

  1. Марина | 13-12-2013 16:28 at 16:28 |

    Добрый день! Пишу Вам с Донецка. Очень переживаю за наших ребят, которые такой высокой ценой отстаивают наши интересы. Интересы всего государства. Душа болит. Каждый день смотрю 5 канал и жду хороших новостей. Неправда, что в Донецке все хотят стать придатком россии и жить по-совковски. После избиения наших детей любой человек увидел настоящее лицо власти. Мы хотим жить в Европе, хотим, чтобы милиция нас защищала, а не избивала. Мы с Вами!!!! Если в Донецке будут акции за евромайдан, прошу сообщить, чтобы я могла выйти и Вас поддержать!!! Я с Вами!!! Душа рвется в Киев, но у меня маленький ребенок. Молодцы!!! Респект! Передайте Майдану – Донецк с ними!!!

Comments are closed.