“Інформація не відповідає дійсности”

600x800xadcc04b-1.jpg.pagespeed.ic_.kzgk1ds-mlУ Міністерстві внутрішніх справ заперечують, що збирають персональні дані громадян у зв’язку з їхніми поїздками на Євромайдан.

У зв’язку з повідомленнями у засобах масової інформації і соціальних мережах (наприклад – http://expres.ua/news/2013/12/22/99174-regionah-milicionery-skladatymut-spysky-lyudey-yizdyly-kyyiv-yevromaydan-zmi) про те, що територіальними підрозділами МВС здійснюється збір персональних даних громадян у зв’язку з виїздом останніх до м.Києва 30.11.13, 01.02.13 та 08.12.13, Інформаційний центр “Майдан Моніторинг” звернувся до МВС з проханням надати інформацію про те, чи давалося Міністерством відповідне доручення територіальним підрозділам і якщо так – прошу надати текст такого доручення.

У надісланій електронною поштою відповіді (лист №10/7-171 від 27.12.13) начальника департаменту громадської безпеки МВС України О.Крикуна сказано:

На сьогодні нема жодного доручення МВС України щодо збирання персональних даних громадян. Крім того, інформація про надання подібного доручення не відповідає дійсности“.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут