Ініціатива донецьких активістів: Робіть, як ми

Донецькі журналісти та активісти розпочали випуск газети спеціально для жителів Донецька та Донецької області. Розповсюджувати газету планується безкоштовно. Газета орієнтована переважно на старше покоління, а також на жителів районів, де не розповсюджений інтернет.  Основними темами публікацій будуть пояснення причин, що спонували людей вийти на Євромайдани, розвінчання неправдивої інформації від уряду та чиновників, злочини «донецьких» на Донбасі, інтерв´ю з опозиційними політиками та інша інформацію, яка заборонена місцевою владою.

Активісти Донецька закликають створювати подібні просвітницькі гуртки по всій Південно-Східній Україні та розповсюджувати подібну інформацію серед населення якнайширше через листівки та газети.

«Евромайдан не повинен обмежуватися головною площею столиці, а неодмінно повинен крокувати в маси, прийти в кожен будинок. – наголошує Денис Казанський, журналіст та учасник проекту. – Сьогодні в країні є тисячі людей, готових підтримувати такі ініціативи грошима, є маса друкарень, де згодні друкувати такі видання на пільгових умовах. Потрібно розвивати успіх, не давати згаснути запалу і заохочувати до своїх лав все більше громадян. Це цілком реальна стратегія. Робіть, як ми».

Джерело

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Ініціатива донецьких активістів: Робіть, як ми"

Comments are closed.