Іван Семесюк: Наше Магдебурзьке Право

450px-Пам'ятник_Магдебурзькому_праву_в_Києві

Друзі, маю думку, можливо навіть не маразматичну. В нашій славній столиці є чудовий пам’ятник – Колона Магдебурзкого права. Символічність цієї споруди для актуальних подій переоцінити важко, але досі ніхто не звернув на це уваги.

Власне, саме за народне самоврядування ми й товчемося на Майдані, за великим рахунком. Можливо хтось не в курсі, шо воно таке, те Магдебурське право, то погугліть і не позорьтеся. В контексті євроінтеграційного сіпання і прагнення громадського самоврядування – це може стати афігенним символом і знаковим образом.

Ну я поміркува трохи, як це діло можна підняти на списи. А дуже просто – організувати під цим пам’ятником цілодобовий громадянський пікет. Навіть не пікет, а почесний караул з державним прапором, як ото в кацапів під мавзолеєм. Важливо виробити правильні і промовисті символи руху, а цей символ просто наче як сам Бог послав. Не знаю, як саме це організувати, але має бути безперечно намет, певна кількість громадян для безпеки і пряма цілодобова трансляція у відео режимі.

Просто і потужно – без гоцалок і пісень, суворий і мовчазний мілітаризований караул. Це добре проартикулює всьому світові саму суть протесту. Така думка.

Джерело

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут