Леся Оробець: Якби кожен так вчинив, Януковича вже не було б…

Після звірячого побиття на Майдані студентів броварський провайдер (райцентр в 15 кілометрах від Києва) “Бровіс” відключив місцеву контору Беркута від інтернету.

“Беркутовці зателефонували і спитали, що сталось з інтернетом. Я пояснив, що ми не будемо більше їх обслуговувати після того, як вони, живучи на наші податки, нас б’ють. Це неправильно.”- пояснив газеті День технічний директор Олександр Гріук.

Якби кожен в Україні вчинив так, як ці хлопці, Януковича з гоп-компанією вже не було б.

Не заправляйте їм нашини, не продавайте їм продукти, не пускайте їх в кіно – висловлюйте протест мирно, просто відмовою співпрацювати. Ганді так здобув незалежність Індії від Британської імперії. До могутності і компетентності правителів тодішньої Британської імперії Януковичу далі, ніж до зір. Але й вони нічого не зуміли протиставити мовчазному невизнанню і відмові від співпраці.

При цьому власник провайдера ризикує втратити все – апаратуру, ліцензію, будь-який заробіток. І тому ці люди -герої. Справжні. А не ті, що “виринули з небуття і зразу на сцену”. А от такі от українські громадяни, які поважають самих себе.

Героям слава!

Про це тут

1 Comment

Comments are closed.