Майї Москвич одягли спецбраслет контролю за пошкодження портретів Януковича

В Україні порушили кримінальну справу  проти активістки  Євромайдану у Луцьку Майї  Москвич «за хуліганські дії, пов’язані з наругою над портретами президента Віктора Януковича».

Як запобіжний захід на період слідства  протягом двох місяців українка змушена носити електронний засіб контролю – браслет, не відлучатися за межі Волинської області, не перебувати під час акцій на Євромайдані у Луцьку.  Таке рішення прийняв суд 16 грудня.

Епізод про хуліганство розслідується в рамках кримінального провадження стосовно подій 2 грудня, коли мітингувальники проводили пікет біля приміщення Волинської обласної ради.  Учасники акції  обурені діями силовиків щодо розгону Євромайдану і мовчанням влади винесли з держустанови три портрети президента і пронесли їх у перевернутому вигляді через центральну частину міста.

Майї Москвич та ще п’ятьом активістам Євромайдану за це інкримінують ч. 2 ст. 296 ККУ (хуліганство, вчинене групою осіб). Максимальне покарання за цією статею – обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на строк до чотирьох років.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Майї Москвич одягли спецбраслет контролю за пошкодження портретів Януковича"

  1. Що?
    Існуе стаття про захист зображення Великого Бандіта України? Під яким номером?

Comments are closed.