“Мрія для україни” на Вінницькому #Євромайдан

На вінницькому Євромайдані сьогодні, 14 грудня, розпочалася акція «Мрія для України».

Вінничани писали на жовто-блакитних прапорцях побажання державі та озвучували свої мрії.

 

В акції взяли участь і молодь, і літні люди, і навіть діти. Побажання у кожного були свої, але у всіх них прослідковувалась єдина спільна мета – аби Україна була процвітаючою державою, в якій живуть щасливі та вільнодумні люди.

 

 

– Я написала на прапорці, що бажаю всім українцям добра та злагоди, щоб вони зустріли 2014 рік в благополуччі та зі своїми рідними, – каже вінничанка Клавдія Шароварська.

 

До неї приєднується і вінничанка Віра Драпалюк.

– Я теж бажаю всім добра,  каже вона. – А ще я написала: «Геть тортури з боку влади». Бо хочу, щоб мої діти спокійно жили у своїй країні.

 

Як наголосила активістка місцевого Євромайдану, голова жіночого департаменту обласної організації партії «УДАР» Людмила Станіславенко, всі побажання повинні бути позитивні та світлі.

 

 

– Особисто я побажала Україні любові,  благополуччя, а головне – миру, каже вона. – Це моє найбільше бажання.

 

 

 

 

За словами Людмили Станіславенко, прапорці, які сформують у гірлянду,  будуть передані на київський Майдан, і стануть прикрасою для головної ялинки України.

 

 

Організатори акції сподіваються, що «Мрія для України» стане загальнодержавною акцією.

 

 

Голова правління Вінницької громадської організації «Гармонія» Раїса Панасюк написала на прапорці, що Вінниця – це європейське місто щасливих людей.

 

– Важливо, щоб ми не боялися мріяти, щоб наші мрії об’єднувалися, щоб ми їх проговорювали, адже насправді ми мріємо про одне і те ж саме, – каже вона.

 

Назвав Вінницю європейським містом і депутат міськради, голова обласної організації партії «УДАР» Ігор Ткачук.

 

– Сьогодні вінничани знову демонструють те, що бажають жити за європейськими стандартами та сповідувати європейські цінності – свободу вибору та рівноправ’я.

Ідея створення гірлянди з побажань та мрій належить Володимиру Зайцю, який є автором дерев’яних скульптур баби і діда, що стоять нині на площі Театральній.

За його словами, коли він був на київському Євромайдані, помітив, що головна ялинка має не надто привабливий вигляд. Саме тоді і виникла ідея прикрасити її гірляндою з прапорців, які підпишуть всі небайдужі українці.

– Коли ми повеземо вінницькі прапорці з побажаннями у столицю, дорогою до Києва будемо зупинятися і пропонувати всім бажаючим долучитися до цієї акції.

 

– See more at: http://ilikenews.com/node/11348#sthash.5WLrmUtt.dpuf

Як нам допомогти ?

Допомогти нам ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.

Хочете в нас вчитися?

Запис до Школи Інформаційної Безпеки