Офіціоз. Янукович: “Дуже важливо, щоб масові акції були мирними”

Джерело

imagesПрезидент України Віктор Янукович наголошує на необхідності дотримання усіма сторонами законів під час проведення масових акцій. Про це він заявив в інтерв’ю журналістам українських телеканалів

«Коли ми говоримо, що ми будуємо демократичну державу, демократичне суспільство, – а ми всі громадяни однієї країни, – важливо, щоб учасники цього суспільства і процесів, що відбуваються, дотримувалися законів. Не має значення – чи то представники влади, правоохоронних органів, чи то учасники цих акцій. Всі повинні обов’язково виконувати закони нашої держави», – сказав Віктор Янукович.

За словами Глави держави, важливо, щоб акції мали мирний характер.

«Будь-яке волевиявлення людей, будь-які акції – це підтверджує, що кожна людина має не лише право, а й можливість висловити свою точку зору. Але дуже важливо, щоб ці акції завжди мали мирний характер», – підкреслив Президент.

«Я переконаний у тому, що будь-який, навіть поганий, мир краще за будь-яку найкращу війну», – додав Віктор Янукович.

Президент України Віктор Янукович дав інтерв’ю тележурналістам Лідії Таран («Студія 1+1»), Олені Фроляк (телеканал ICTV), Анастасії Даугулє (телеканал «Інтер») та Євгену Міхіну (телеканал «Україна»).

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

23 Comments on "Офіціоз. Янукович: “Дуже важливо, щоб масові акції були мирними”"

 1. сьогодні будуть мирно розганяти, поки спав запал?

 2. Я переконаний будь яка смертна кара для Януковіча краща як залишити цю суку жити!

 3. Скавулить сука сьогодні але завтра він нас всіх вб’є!
  Імпічмент єдиний вихід!

 4. Йому на сайті треба добавити під розділом Вітання новий розділ Прощання! Хай оголосять тендер – бажаючих буде достатньо!

 5. Це було б таке смішне, як би не хотілось плакати…. Таке враження що ми із ним живемо у різних світах… а в тім воно насправді так і є…..

 6. скажи это беркуту

 7. А мнение людей по другую сторону Днепра вас не волнует?

 8. Сказав янукович, після того як декількома днями раніше наказав застосувати силу… Він жалюгідний…

 9. donecki bandyty myrno vladu nikoly ne viddadut !!!

 10. rosiya bez vijny nikoly ne vidpustyt UKRAINU!

 11. Він досі не може второпати, що єдине, що ми хочемо від нього почути – я йду

 12. Словами класика: Пора воду слівать, Вітя…

 13. А люди по другую сторону Днепра поддерживают главу государства, благословившего разгон мирного митинга? Они хотят жить в стране-диктатуре, где для президента-премьера-министров закона не существует? Я о людях по ту сторону Днепра лучшего мнения

 14. Ну так и решайте всё мирным путём, демократическим, до выборов ещё есть время, покажите, чем вы лучше?

 15. Вам нравится жить в корупционной стране, где гражданин не человек, а силовики могут все, где за решение суда можна заплатить?

 16. Чому вони досі кажуть, що він президент? В Україні з пятниці немає президента. Так би і писали – двічі судимий вітя янукович, що наразі обіймає посаду президента… А щодо мирних акцій – то тут згадується розгін Майдану за наказом Януковича в пятницю – коли він хтів призначити “за заслуги” захарченка головою своєї адміністрації. Бо думав, що всіх “нагнув”. А коли зрозумів, що нагинають його, то увімкнув “тормоза”.

Comments are closed.