Офіціоз. Янукович: “Оцінку подіям останніх днів має дати суд”

Джерело

imagesОцінку подіям останніх днів у зв’язку з проведенням масових акцій має дати суд після завершення розслідування. На цьому наголосив Президент України Віктор Янукович в інтерв’ю журналістам українських телеканалів.

«Я не маю сьогодні права давати оцінку тому, хто винний, наскільки винний», – сказав Глава держави, повідомивши, що на сьогодні створено кілька слідчих груп.

Президент зазначив, що під час чергової наради під його головуванням Генеральний прокурор доповів про заходи, яких вживають правоохоронці. «Я переконався в тому, що ця робота йде дуже активно. Ми підійдемо справедливо. Ми будемо дивитись правді в очі, дамо справедливі оцінки і приймемо відповідні рішення», – підкреслив Глава держави.

Коментуючи події в ніч на суботу на Майдані Незалежності в Києві, Віктор Янукович зазначив, що правоохоронці «перегнули палку». Водночас, Президент зауважив, що такі дії могли бути спровоковані.

«Можна сказати, що… в ніч з п’ятниці на суботу правоохоронні органи перегнули палку. І тут виправданню цього не повинно бути місця. Хоча ми розуміємо, що їх щось до цього спровокувало», – сказав Глава держави.

На його переконання, правоохоронці мали знайти такі способи, які б мінімізували наслідки їхніх дій.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

18 Comments on "Офіціоз. Янукович: “Оцінку подіям останніх днів має дати суд”"

 1. суд… :) хммм… а судьи кто?

 2. Це питання до Конституційного Суду України!!!
  Хто може в цій державі безнаказано бити вагітних жінок, дівчат, досмерті забивати лежачих людей палицями, влаштовувати смертельні полювання на людей та годинами катувати громадян.
  Факт відбувся.

 3. Це питання до Конституційного Суду України!!!
  Хто може в цій державі безнаказано бити вагітних жінок, дівчат, досмерті забивати лежачих людей палицями, влаштовувати смертельні полювання на людей та годинами катувати громадян.
  Факт відбувся.

 4. Народный суд- уже дал свою оценку!

 5. Народный суд- уже дал свою оценку!

 6. Януковічу і бандітам треба шию трохи покрутити!

 7. Януковічу і бандітам треба шию трохи покрутити!

 8. Ну, гловний правоохоронець у нас сам янукович…

 9. Ну, гловний правоохоронець у нас сам янукович…

 10. Богдан | 02-12-2013 21:30 at 21:30 |

  Першим засудженим має бути, найпідліший серед підлих, Янукович і Хазароф.
  Януковичового ґенєрала не звільняти, його позбавити звання і під суд разом з прохффесором.

 11. та скока можна обращать внимание на эту фигню?! Слушать – плеваться, читать – опять плеваться!… Хватит брать у него интервью! Хватит плодить бессмысленный бред!

 12. то це називається ” перегнули палку”!!!!???? вони цю палку погнули на головах свого народу! покайтесь, придурки

 13. Ні ні не по кайтеся!
  А до стіночки а потім в ямку шмиг!
  Бо сказано що Кров за Кров!

Comments are closed.