Олекса ЯРОСЛАВЦЕВ: Трошечкі каміння у бік колег та друзів з НУО #PSYOPS

Так, аналізуючи вчорашній тиск з боку “юристів різних організацій” на журналістів, що пострадаждали на Банковій, приходжу до висновку, що
1. Хтось збирав та оприлюднив приватні дані журналістів (призвище, ім’я, особистий телефон)
2. Цей перелік використовується як перелік безпосередньо активних журналістів
3. Журналістам пропонується приїхати десь там до юристів та “розсказати як все було” ніби для підтримки

АЛЕ
По-перше, захищати власних журналістів це в першу чергу справа редакції, редактора, власника. Саме редакція повинна координувати дії підлеглих, координуватися з профспілкою або іншими редакціями для опрацювання допомоги.
По-друге, такими дзвінками юристи (чи хто там ще) просто відволикають увагу – наголошую – активних журналістів від їхньой роботи.

Я позавчора принципово заборонив надавати телефон нашого журналіста, надав телефон редакціі. За дві години – від дзвінків з різними пропозиціями він був вже горячий. А працювати коли?

Посіплкувався з людьми, виявляється, що такі дії теж можна кваліфікувати як технологію психологичної війни.

Тож, друзі, захист це важлива річ, але будь ласка, розумійте, якщо є можливість, пропонувати юридичну допомогу тре починати з редакції.

Олекса ЯРОСЛАВЦЕВ

http://www.poryad.com/?p=22107 (тут ви можете підтримати автора)

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут