Посол США: Не буде жодного виправдання розгону Майдану

Застосування сили для того, щоб вибити мирних демонстрантів з Майдану Незалежності та споруд у центрі Києва не матиме виправдання в очах світу.

Про це заявив посол США Джеффрі Пайєт в ефірі “Громадського.tv”.

Він пояснив, що у США вважають українські демонстрації показником того, що український народ підтримує євроінтеграцію.

Посол розповів, що він нещодавно сам був на Майдані і вважає, що тисячі українців мають мати змогу проводити свої мирні зібрання.

“Свобода зібрань, свобода слова і свобода преси – це фундаментальні речі для української демократії. І ті тисячі людей на Майдані мають мати змогу висловлювати свою мирну підтримку європейським прагненням”, – заявив посол.

“Жодного виправдання силовим діям, щоб витіснити цих людей, не буде”, – запевнив він.

“Нічого європейського в тому, що сталося у суботу вранці на Майдані не було. І ми оцінили заяви, які зробили прем’єр-міністр і президент стосовно того, що буде повне і послідовне розлідування”, – висловив певність посол.

Пайєт заявив, що США та ЄС вірять у можливість відновлення євроінтеграційного діалогу в Україні.

“Зараз у найкоротшій перспективі наша увага звернена на те, щоб зупинити насильство. Але в довготерміновій перспективі ми будемо зосереджуватись на нашому стратегічному завданні – заохочувати глибші інституційні відносини України і ЄС”, – заявив посол.

Українська правда

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

2 Comments on "Посол США: Не буде жодного виправдання розгону Майдану"

  1. А какое оправдание найти Америке, уничтожившей миллионы людей в Ираке, Ливии, Сирии? Она спит и видит, как националисты в Украине берут власть и продают ей страну за 30 серебрянников (уже, кстати, уплаченных)

  2. Я смотрю ТВ и прекрасно вижу, кто безнаказанно бесчинствует, трусливо спрятавшись под масками, разбивая камнями головы полицейским и бросая в них зажженные факелы, и как безответно, повинуясь дурацким приказам, ведут себя полицейские. Чего вы боитесь, кого вы боитесь??! Вы имеете полное право стрелять резиновыми пулями в это зверье в толпе, поливать их из водометов! Закон и народ на вашей стороне. Майдан – это не Украина. Это 10 – 15 тыс., из которых 10% укрнаци, 40 % купленных и 50% обманутых.

Comments are closed.