США готові застосувати санкції до української влади, – ЗМІ

Уряд США серед інших методів врегулювання ситуації в Україні розглядає також і санкції проти влади Януковича. Про це заявила прес – секретар Державного департаменту США Джейн Саки,  повідомляє Українськая правда з посиланням на агентство Reuters.

“Усі варіанти політики, включно із санкціями, знаходяться на столі, але очевидно, що цей крок зараз поки аналізується “, – сказала Саки. Американський чиновник не уточнила, якого роду санкції має на увазі.

Як відомо, своє обурення вчорашньою операцією силовиків на Майдані вже висловили Держсекретар США Джон Керрі , посол США в Україні Джеффрі Пайятт і ряд провідних політиків Євросоюзу.

Нагадаємо, сьогодні близько 1:00 ночі кілька тисяч співробітників спецпідрозділу “Беркут” за підтримки бійців Внутрішніх військ оточили Майдан і почали штурм барикад, встановлених навколо наметів.

Джерело ЛІГАБізнесІнформ

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

2 Comments on "США готові застосувати санкції до української влади, – ЗМІ"

  1. uchora vy VSI krychaly obzyvaly USA ,obamu … ! ya kazav , sho ce siogodni a zavtra pobachymo . xeexe

  2. Швидше вже застосовуйте !!!

Comments are closed.