Суд удовлетворил иск Попова и запретил митинги в центре Киева!!!

Окружной административный суд Киева принял решение о том, чтобы запретить проведение массовых акций в Киеве с 1 декабря по 7 января 2014 года

Глава КГГА Александр Попов

Суд запретил митинговать на Майдане Независимости и Европейской площади, а также на ул.Банковой, ул.Грушевского и ул.Богомольца до 7 января 2014 года. Соответствующее решение суд принял поздно ночью. Копию решения опубликовал на своей странице в Facebook Александр Белоус.

Решение принял судья Санин.

Напомним, ранее стало известно, что КГГА, возглавляемая Александром Поповым, подала обращение в суд с требованием запретить акции протеста в Киеве.

Завтра в 12:00 оппозиция собирает людей в парке Шевченко, откуда направится на Майдан Независимости. Дальнейшие планы оппозиция не раскрывает, но Юрий Луценко считает, что с понедельника правительственный квартал должен быть заблокирован с требованием досрочных выборов президента и парламента. Требования протестующих ужесточились после кровавого разгона “Беркутом” мирной демонстрации студентов в ночь с 29 на 30 ноября.

Подписывайтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter и Facebook: в одной ленте – все, что стоит знать о политике, экономике, бизнесе и финансах.

http://news.liga.net/articles/politics/932949-posle_razgona_evromaydan_den_desyatyy_obnovlyaetsya.htm

Майдан Моніторинг – ЛІГА НЕТ одне з найкращих джерел інфи про Євромайдан!!!!

Пряма мова правозахисників!!!

Про сьогоднішню нічну судову заборону протестів в Києві. Суд в особі судді Б.В.Саніна заборонив збиратися, як-то кажуть правозахисники, більше трьох всім-всім на світі до 7 грудня 2013 року на Майдані Незалежності, Європейській площі, вул.Банковій, Грушевського, Богомольця, в парку “Хрещатий”. Те саме суд заборонив конкретно “Батьківщині”, УДАРу та правозахисникам Володимиру Чемерису, Євгенії Закревській, Михайлу Каменєву і моїй скромній персоні. Скан-копія (за в т.ч. яку дякую Олександру Білоусу та РБК) тут –http://bit.ly/1b53qYl

Звісно, рішення незаконне, неправосудне та необґрунтоване хоча б тому, що законодавство України не дозволяє судам ухвалювати рішення щодо невизначеного переліку суб’єктів, тобто, образно кажучи, щодо всіх мертвих, живих і ненароджених. І зазвичай ми в Інституті Республіка радимо ігнорувати такі апріорі неправосуді, незаконні та необґрунтовані заборони (http://bit.ly/197hoVC). Проте оскільки нещодавно український “Беркут” без жодних законних на це підстав по-звірячому криваво довів, що закони в Україні вже не працюють (http://bit.ly/1hq3fLh), то зараз ми радимо мінімум тричі подумати про безпеку учасників акцій та взагалі розстановку сил перед тим, як проводити мітинги на вказаних вулицях столиці.

Ну і невеличкий суто політичний коментар – суд був фарсом. Суддя майже повністю задовольнив позовні вимоги КМДА, підтримані ГУ МВС в м.Києві. Тобто по суті правозахисники виграли не багато. Хоча все ж добре, що українські телеканали увесь цей фарс зафіксували – маю надію, що телеглядачі переконаються на власні очі в усьому тому лицемірстві і підконтрольності судової гілки влади безпосередньо Банковій.

Але тут є ще один важливий політичний момент. Нагадую, “Беркут” чинив звірства з студентами Євромайдану і просто перехожими міста абсолютно поза правого поля. Міліція, згідно з українським законодавством, взагалі не має права розганяти мітинги! Проте сам фарсовий судовий процес показує, що влада боїться наслідків цього і тепер грається з нами в ілюзію того, буцім дотримується законів сама. Повіримо?..

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

2 Comments on "Суд удовлетворил иск Попова и запретил митинги в центре Киева!!!"

  1. Попова на фиг…..

  2. Суд не легітимний!
    Рішення не конституційні!

Comments are closed.