СВІТУ. УКРАЇНІ. ЛЮДЯМ ДОБРОЇ ВОЛІ.

BbK5KsKCcAA-x1iСВІТЕ! Події останніх днів продемонстрували всім, що українська влада пішла антиконституційним шляхом.

Розгони мирних демонстрацій, побиття, керовані владою суди поставили під сумнів дії Конституції України, котра визначає життя, здоров’я, честь та гідність громадян України найвищими цінностями в державі. Сьогодні впродовж двох годин українська влада силами міліції та спеціалізованого загону «Беркуту» знищує демократичні цінності і право народу на мирні зібрання. Символічно, що це відбувається одразу ж по завершенні Міжнародного дня прав людини. Затримують мирних мітингувальників, журналістам перешкоджають виконувати функції. Українська демократія в небезпеці! Вільні люди країни – в небезпеці! Чи розуміють це політики світу, правозахисники, журналісти, ЛЮДИ доброї волі?

УКРАЇНО! ВСТАВАЙ – кличе ЄВРОМАЙДАН!

ВСІ на мирні протести! Хто вдома, телефонуйте до всіх церков і монастирів по всій країні і просіть дзвонити у дзвони. Київ великий, Україна велика і не всім з Майдану чути. Але нехай почує весь світ – українська демократія в небезпеці, але український народ не зламати. Дзвоніть в набат, нехай чує і бачить Європа і світ як знищують київський Майдан.

РАЗОМ – ДО ПЕРЕМОГИ!

ГО Інформаційний центр «Майдан-Моніторинг»
ВІЛЬНІ ЛЮДИ у ВІЛЬНІЙ КРАЇНІ.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "СВІТУ. УКРАЇНІ. ЛЮДЯМ ДОБРОЇ ВОЛІ."

  1. Єднаймося за ради України!

    Єднаймося, браття, єднаймося, сестри, єднаймося разом усі!
    З велика до малку за нашу Вкраїну, не згаснуть її у біді.
    За волю бажанну, за долю величну потрібно піднятись гуртом, –
    І з’явиться воля, всміхнеться нам доля, бо сила – коли МИ разом!

Comments are closed.