У Донецьку журналісти підозрюють, що готуються чистки неугодних

У донецьких ЗМІ готуються чистки неугодних журналістів через участь у Евромайданах та акціях на підтримку Тетяни Чорновол.

Про це “Українській правді” повідомив головний редактор “Новостей Донбасса ” Олексій Мацука.

За його словами, на журналістів, які “поділяють цінності Євромайдану, збирають “компромат”.

“Чи не спілкуються вони з редакторами незалежних ЗМІ на предмет підробітку, чи не беруть участь в публічних заходах Євромайдану, чи не приходять на збори комітетів або громадських організацій”, – повідомив він.

За словами Мацуки, в громадську організацію “Донецький інститут інформації” почали звертатися журналісти місцевих приватних і державних ЗМІ.

Вони скаржаться на те, що керівництво готове звільнити їх за участь у масових заходах на підтримку журналістки Тетяни Чорновол.

За словами Мацуки місцева Коаліція “За громадянські права”, створена для захисту прав громадян та консолідації громадянського суспільства, буде “робити все можливе для захисту постраждалих колег”.

Українська правда

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут