Українці у Варшаві провели акцію протесту проти силового розгону Майдану

r1У Варшаві (Республіка Польща) кілька сотень українців взяли участь в акції протесту проти призупинення українською владою європейської інтеграції України та силового розгону демонстрації в Києві у ніч на суботу.

Як передає кореспондент УНІАН, акція відбулася сьогодні біля посольства України у Польщі і тривала близько двох годин. Серед учасників пікету найбільше було студентів. Вони тримали в руках транспаранти та прапори України, Польщі, Білорусі та Євросоюзу. Один із активістів варшавського Євромайдану Ростислав Крамар під час свого виступу закликав зробити все можливе, аби змінити владу в Україні вже зараз, не чекаючи 2015 року, бо ”потім може бути запізно”. Він гостро розкритикував силовий розгін демонстрантів у Києві українською владою, заявивши, що історію України сьогодні творять учасники демонстрацій за європейську інтеграцію України.

Протестна акція під посольством пройшла без жодних інцидентів.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут