Василькові таки готується на виїзд контингент, розміщений на території військового коледжу

За новою інформацією, у Василькові таки готується на виїзд контингент, розміщений на території військового коледжу.

Автобуси стоять на плацу з включеними двигунами. Блокувальників під ранок було уже мало, але люди знову сходяться. До мітингувальників виходили і просили розійтися. Здається, вони не знають як себе поводити через ці мітинги.

Під’іїжала міліція і ДАІ, знімала людей на відео. Приходив підтримати людей підполковник у відставці, казав, що перебування у мирний час на теритлрії коледжу такого контингенту незаконне.

Інформацію надала Любов Євгенівна Сотник, депутат облради. 067 411 5955. через Андрія Козлова

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Василькові таки готується на виїзд контингент, розміщений на території військового коледжу"

  1. Максим | 07-12-2013 08:57 at 08:57 |

    Тиск бандитів у погонах почався по всіх районах і областях, автобуси з підтримкою майданів затримують, дуже довго перевіряють документи, технічний стан і т д. Вчора у м.Надвірна “даі” протримало автобус прямо таки на майдані Шевченка біля години. Можна тільки уявити що чекає їх по дорозі до Києва. Ми таки відберемо у бандитів свою власну землю!!! І якщо треба я готовий взяти зброю, назад дороги вже немає!!!
    07.12.2013р.

Comments are closed.