Заява Конфедерації вільних профспілок України щодо силового розгону Євромайдану

Події, що сталися вранці 30 листопада на майдані Незалежності в Києві, сколихнули всю світову спільноту.

Застосування нічим невиправданих силових методів розгону цілком мирної акції фактично є проявом запровадження диктатури у країні.

Конфедерація вільних профспілок України, чиї представники з Донеччини, Волині, Дніпропетровщини, Луганщини, Кіровоградщини та інших регіонів упродовж цілого тижня брали участь у мітингах, що вирували на центральних площах столиці, заявляє, що спричинені спецпідрозділами МВС насилля та наруга над громадянами України є безпрецедентними та заслуговують на належну оцінку як вітчизняного політикуму, так і світової громадськості. Слід також врахувати і те, що силовиків звозили ледь не з усіх регіонів України, зокрема Криму, Донеччини, Дніпропетровщини, Луганщини.

Конфедерація вільних профспілок України є структурою, визнаною на міжнародному рівні, і яка у своєму складі має близько 270 тисяч членів. Усвідомлюючи відповідальність та розуміючи складність нинішньої ситуації, КВПУ закликає чинну владу не допустити ініційованого нею ж беззаконня стосовно невинних громадян.

Також інформуємо, що 2 грудня відбудеться рада голів Конфедерації вільних профспілок України, де буде надано належну оцінку останнім подіям, що сталися з благословення нинішніх владоможців. Розглядатиметься питання про підтримку Всеукраїнського страйку.

Голова Конфедерації

вільних профспілок України Михайло ВОЛИНЕЦЬ

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут