Активистам донецкого Евромайдана и независимым журналистам угрожают расправой

Члены рабочей группы, которая занимается вопросами юридической регистрации областного представительства Всеукраинской организации «Майдан», одновременно получили угрозы от неизвестных.

В частности, угрозы в социальных сетях и в виде СМС-сообщений на мобильные телефоны получили представитель «Батькивщины» Сергей Чирин, представитель «УДАРа» Вольга Шейко, представитель ВО «Свобода» Артур Шевцов, общественный активист Екатерина Жемчужникова и член Ассоциации фермерских хозяйств Марьинского района Донецкой области, общественный активист Василий Коваленко.

Кроме них в группу входят общественный активист Евгений Насадюк, общественный активист Станислав Федорчук, общественный активист Валентин Красноперов, общественный активист Богдан Новак, Виталий Пожидаев, общественная активистка Анна Зуева.

Текст угрозы выглядел так: “Ты перешла (перешел) все границы, ты за это ответишь!!! За тобой приедут”.

Члены рабочей группы говорят, что получили сообщения с одного и того же телефонного номера.

Кроме того, сообщения с угрозами получили в воскресенье и некоторые независимые журналисты из Донецка

Источник: Новости Донбасса

About Віталій Овчаренко 448 Articles
Журналіст, громадський діяч, Донеччанин, ветеран російсько-української війни.

2 Comments

 1. В КАЧЕСТВЕ ДЕЙСТВЕННОГО ОТВЕТА НА ТАКИЕ УГРОЗЫ ОНИ ДОЛЖНЫ ПРЯМО СЕЙЧАС ЗАНЯТЬСЯ ОРГАНИЗАЦИЕЙ ЭТОГО:
  ЯКЩО ЗРОБИТИ ВСЕ ПРАВИЛЬНО КОНСТИТУЦІЙНО ТОДІ ЦЯ НІЧ БУДЕ ВСІМ НА КОРИСТЬ, ЯК “КРОК ПЕРЕМОГИ”, АЛЕ ДЛЯ ЦЬОГО НЕОБХІДНО ГРОМАДІ САМООРГАНІЗУВАТИСЬ ТА ЗРОБИТИ САМЕ ЦЕ:

  ЯКЩО НЕ ЗАТРИМАТИ ВИННИХ ПРОВЛАДНИХ “ПРО-РОСІЙСЬКИХ ЗАКОЛОТНИКІВ” у НАЙБЛИЖЧІ ДНІ, то ЦЕ “ЗВЕРНЕННЯ” БУДЕ ВИГЛЯДАТИ “ФАРСОМ”, бо ВОНИ (кримінальна влада) ПЕРЕГРУПУЮТЬСЯ та ЗРОБЛЯТЬ УДАР у ВІДПОВІДЬ, ТОМУ НЕОБХІДНО та ВЖЕ ЗАРАЗ ЗДІЙСНИТИ СЛІДУЮЧЕ:

  ШАНОВНІ АКТИВІСТИ та ЮРИСТИ, якщо політики не мають СМІЛИВОСТІ, то може Ви зможете узяти ситуацію під свій контроль, ОГОЛОСИВШИ ПРО СТВОРЕННЯ “КОЛЕГІЇ НАРОДНОГО ТРИБУНАЛУ” по 5-9 юрист. представників від кожного регіону УКРАЇНИ, ЗАКЛИКАВШИ до РЕЄСТРАЦІЇ для УЧАСТІ у ЦІЙ КОЛЕГІЇ: ЧЕСНИХ, НЕУПЕРЕДЖЕНИХ ЮРИСТІВ та ДІЙСНИХ і ЕКС СУДДІВ, РЕЄСТРАЦІЮ РОЗПОЧАТИ у КМДА! ТАКОЖ ОГОЛОСИТИ ПРО СТВОРЕННЯ “КОЛЕГІЇ ПРИСЯЖНИХ”, ЯКІ і БУДУТЬ ВИНОСИТИ ОСТАТОЧНИЙ ВЕРДИКТ, до ЦІЄЇ КОЛЕГІЇ ВІДКРИТИ РЕЄСТРАЦІЮ ТЕЖ ВІДРАЗУ та НАБИРАТИ ТЕЖ ЧЕСНИХ і НЕУПЕРЕДЖЕНИХ ЛЮДЕЙ ІЗ РІЗНИХ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ! ДОДАТКОВОГО СТВОРИТИ СПИСОК для ЗАТРИМАННЯ з числа усіх причетних до “ЗАКОЛОТУ” з партій РЕГІОНІВ, КОМУНІСТІВ та БЕЗПАРТІЙНИХ, включаючи із силових підрозділів МВС. ОДНОЧАСНО ОРГАНІЗУВАТИ КОЛОНИ ДОБРОВОЛЬЦІВ НА ЧОЛІ із НАРОДНИМИ ДЕПУТАТАМИ з МЕТОЮ ВИЯВЛЕННЯ МІСЦЬ ЗНАХОДЖЕННЯ ОСІБ із “СПИСКУ” для ЗАТРИМАННЯ ЇХ та СУПРОВОДЖЕННЯ НА ЗАСІДАННЯ “КОЛЕГІЇ НАРОДНОГО ТРИБУНАЛУ”! ВСЕ ЦЕ РОБИТИ РАЗОМ із ТЕЛЕТРАНСЛЯЦІЄЮ. РОЗПОЧАТИ у БУДИНКУ ПРОФСПІЛОК САМЕ ВІДКРИТЕ ЗАСІДАННЯ ТРИБУНАЛУ у ПРИСУТНОСТІ “КОЛЕГІЇ ПРИСЯЖНИХ”. Людей у двох КОЛЕГІЯХ потім змінювати і ОБОВ’ЯЗКОВО ТРАНСЛЮВАТИ ВСЕ НА ТБ…. РОБИТЬ ЦЕ ВСЕ та ШВИДКО – ТОДІ ВІЙСЬКА МВС САМІ ПЕРЕЙДУТЬ НА НАШ БІК, як ТІЛЬКИ БУДЕ ЗАТРИМАНЕ ЇХ КЕРІВНИЦТВО та ПРЕДСТАВЛЕНЕ на ЗАСІДАННІ “ТРИБУНАЛУ”…!!
  ЗВЕРНЕННЯ ДО УСІХ, хто ВТЯГНУТИЙ у СИЛОВЕ ПРОТИСТОЯННЯ, ВИ ЗМОЖЕТЕ СКЛАСТИ виходячи з цієї ПРОГРАМИ “КОЛЕГІЇ НАРОДНОГО ТРИБУНАЛУ”:
  Actions for Implementation Dreams «Maydan» https://www.facebook.com/…/Actions-for…/752461968115140
  У ВІДПОВІДНОСТІ до КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ – НАРОД УКРАЇНИ МАЄ ПРАВО у НАЯВНИЙ В НЬОГО СПОСІБ ЗАХИЩАТИ СВОЇ ПРАВА та СВОБОДУ, ПЕРШИМИ РІШЕННЯМИ КОЛЕГІЇ НАРОДНОГО ТРИБУНАЛУ ПОВИННІ СТАТИ:
  1. ПРО ПІДПОРЯДКУВАННЯ СОБІ УСІ СТРУКТУРИ СИЛОВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ та УХВАЛИТИ ДЛЯ КОЖНОЇ з НИХ ПОРЯДОК ЇХ ФУНКЦІЮВАННЯ.
  2. ПРО ПІДПОРЯДКУВАННЯ СОБІ УСІ ДЕРЖАВНІ ФІНАНСОВІ УСТАНОВИ через які РОЗПОДІЛЯЮТЬСЯ ФІНАНСУВАННЯ ДЕРЖАВНИХ СТРУКТУР та КОШТІВ з МЕТОЮ ЇХ НЕКОРУМПОВАНОГО КОНТРОЛЮ.
  3. ПРО ПІДПОРЯДКУВАННЯ СОБІ УСІ СИСТЕМИ ЗВ’ЯЗКУ і ТРАНСПОРТУ для ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЇХ ФУНКЦІЮВАННЯ у КОНСТИТУЦІЙНОМУ ПРАВОВОМУ ПОЛІ.
  4. ПРО ПРИЗУПИНЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ СУДОВИХ УСТАНОВ та ПРОКУРАТУРИ, ЯКІ СКОМПРОМЕТУВАЛИ СЕБЕ УЧАСТЮ У ПРОЦЕСАХ УЗУРПАЦІЇ ВЛАДИ з ПРИЧИНИ МОЖЛИВОГО ПРИТЯГНЕННЯ ЇХ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ КОЛЕГІЄЮ НАРОДНОГО ТРИБУНАЛУ.
  5. ПРО ПУБЛІЧНЕ ВІДКРИТТЯ СЛУХАНЬ ПО СПРАВІ УЗУРПАЦІЇ ВЛАДИ КРИМІНАЛЬНО ВМОТИВОВАНИМИ НАРОДНИМИ ДЕПУТАТАМИ від ПОЛІТИЧНИХ ПАРТІЙ та БЕЗПАРТІЙНИХ, які ЗАБЕЗПЕЧИЛИ ФОРМАЛЬНУ ЗАКОНОДАВЧУ БАЗУ для ПРЕЗИДЕНТА і КМУ в ПРОЦЕСІ УЗУРПАЦІЇ НИМИ ВЛАДИ.
  6. ПРО ВІДКРИТТЯ ВПРОВАДЖЕНЬ ЩОДО КОНКРЕТНИХ ОСІБ, які СВОЇМИ ДІЯМИ ДОВЕЛИ СВОЮ ДОКАЗОВУ ПРИЧЕТНІСТЬ ДО ПРОЦЕСІВ УЗУРПАЦІЇ ВЛАДИ із ВИДАННЯМ ПРИПИСІВ ПРО ЇХ ЗАТРИМАННЯ для БЕЗПЕРЕШКОДНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЇХНЬОЇ УЧАСТІ у СЛУХАННЯХ ПО СПРАВІ УЗУРПАЦІЇ ВЛАДИ.
  7. ІНШІ РОЗПОРЯДЖЕННЯ ЩОДО ФУНКЦІЮВАННЯ ТА ДІЯЛЬНОСТІ КОЛЕГІЇ НАРОДНОГО ТРИБУНАЛУ, які ПОВИННІ, наряду із попередніми, МАТИ СТАТУС БЕЗ ЗАПЕРЕЧНОГО ВИКОНАННЯ ПО ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ та ВСІМА СТРУКТУРАМИ НЕЗАЛЕЖНО ВІД ПІДПОРЯДКУВАННЯ та ФОРМ ВЛАСНОСТІ.
  ЦІ ЗАХОДИ ЗДІЙСНЮВАТИ ТРЕБА ВЖЕ та НЕГАЙНО..!!!
  ЦІ ПРОПОЗИЦІЇ, по ЯКИМ ВАРТО ВЖЕ ДІЯТИ СПІЛЬНО та РАЗОМ..!!!
  НАРОД УКРАЇНИ ПІДНЯВ СВІЙ СТАТУС до РІВНЯ «ПОЛІТИКА» за 2-13 рік (опитування)
  ДЛЯ ТЕРМІНОВОГО ПЕРЕ-ПОСТУ УСІМ КОМУ ЗМОЖЕТЕ, ЩОБ ДІЙШЛО ДО АКТИВІСТІВ, ВІДСТАВНИХ СУДДІВ та ГЕНЕРАЛІВ..!!!! ЯКЩО ПОЛІТИКИ ПОВНІСТЮ НЕ ВІДЧУВАЮТЬ ЗАГРОЗИ, ТО ШАНОВНІ СУДДІ, ПРОКУРОРИ, КОМАНДИРИ РІЗНИХ СИЛОВИХ ПІДРОЗДІЛІВ, ВИ ВЖЕ ЯВНО БАЧИТЕ, ЩО ВАША ПОСАДА, ВЖЕ НЕ Є ВАШИМ ЗАХИСТОМ ДЛЯ ВАС ТОМУ, ЩО ВАС ЛЕГКО ЗМІНИТЬ КРИМІНАЛ, КОЛИ ВИ СТАНЕТЕ ВЖЕ НЕ ПОТРІБНІ, ЯК ЦЕ ВЖЕ ЗРОБИЛИ ІЗ КОМАНДУЮЧИМ СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК УКРАЇНИ. ВІН ВИКОНАВ СВОЮ ОБІЦЯНКУ, ПО СТРИМУВАННЮ ВІЙСЬК НА ПЕРІОД ЗДІЙСНЕННЯ ПЕРЕВОРОТУ, А ТЕПЕР ВІН ВЖЕ НЕ ПОТРІБНИЙ. ТЕЖ САМЕ ЧЕКАЄ НА ВАС, АЛЕ ВАШІ ДІЇ ПОТРІБНІ НАРОДУ УКРАЇНИ – ТЕПЕР, ЯК НІКОЛИ ПО ВІДНОВЛЕННЮ ДІЙСНОГО КОНСТИТУЦІЙНОГО ЛАДУ! НАСТАВ ЧАС ДІЙ..!!!

 2. Чому лише погрози, а де відповідальність за побиття беркутівців?
  А коли буде відремонтована дорога звідки брали каміння і кидали в правоохоронців?
  Невже за все відповість триголовий страус ?

Comments are closed.