МЗС пообіцяло діаспорі відновити діалог з ЄС – VIDIA

У привітанні до закордонних українців Міністр закордонних справ України Леонід Кожара нагадав про “величезну роботу з підготовки до укладення Угоди про асоціацію з ЄС”. Вітальний лист розповсюдила прес-служба міністерства, пише VIDIA.

«Минає рік, сповнений викликів, драматичних подій та надзвичайно складних завдань. Разом із тим, вважаю: у нас є всі підстави вступати у 2014 рік з оптимізмом», – пише Леонід Кожара.

«Ми провели величезну роботу з підготовки до укладення Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Інтенсивний діалог з ЄС на цю тему буде обов’язково продовжено наступного року», – запевнив міністр.

Він також нагадав, що Україна “результативно завершила головування в Організації з безпеки та співробітництва в Європі”. А також зауважив “нову динаміку відносин з Росією та країнами СНД”.

«Вірю в притаманні українському народові мудрість і зваженість, які дозволять нам остаточно подолати ускладнення у нашому внутрішньополітичному житті», – додав Леонід Кожара.

Нагадаємо, діаспора активно підтримує Євромайдан та передала Обамі прізвища українців для введення санкцій.

http://vidia.org/2014/18764

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "МЗС пообіцяло діаспорі відновити діалог з ЄС – VIDIA"

  1. Євген | 05-01-2014 11:10 at 11:10 |

    Кожара лукавить дипломатично. Владою керує лише страх перед санкціями.

Comments are closed.