Обама висловив підтримку народу України

Президент США згадав боротьбу за демократію в Україні під час свого щорічного звернення до народу Америки, повідомляєVIDIA.

Під час промови “Про стан справ в державі” президент розповідає громадянам США про головні досягнення та проблеми, які стоять перед нацією. Це історична традиція в США. Виступ відбувається у Конгресі США.

У частині промови, яка стосувалася основних напрямків міжнародної політики, президент Обама згадав про Україну та боротьбу її народу за демократію.

“Ми підтримуємо тих, хто готовий важко працювати на побудову демократії. В Україні ми підтримуємо принцип, що всі люди мають право вільно та мирно висловлювати думку та впливати на майбутнє своєї країни,” – сказав Обама.

http://vidia.org/2014/19907

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Обама висловив підтримку народу України"

  1. Ми, українці, повинні жити з високо піднятою головою, тому що тільки великий народ може об’єднатись завдяки одному поклику серця.
    https://www.facebook.com/volnytsia/posts/543509389089652?stream_ref=10

Comments are closed.