Проти кіровоградських євромайданівців почали використовувати коктейлі Молотова

лизько 20 хвилин тому в машину з озвучкою Кіровоградського Євромайдана кинули “коктейль Молотова”.

На перехресті вулиць Чорновола і Шевченка у мікроавтобус Hyundai, який віз обладнання для Євромайдана, повну каністру бензину та повністю заправлений генератор, невідома особа розбила каменем заднє скло та вкинула запалену пляшку із сумішшю “коктейля Молотова”. Водій транспортногозасобу зорієнтувався: зупинив авто та встиг викинути небезпечний “пристрій”, проте отримав численні порізи рук.

На місце пригоди прибула група співробітників правоохоронних органів. Наразі вони беруть пояснення у свідків події.

Як повідомили представники кіровогадських ультрас, десь в цей же час, по дорозі на Майдан, двох з них затримали працівники ППС. Ймовірно, будуть звинувачувати у скоєному будуть саме їх.

Сьогодні Євромайдан у Кіровограді залишиться без озвучки. Сьогодні, 24 січня це вже друга акція Євромайдану в місті. Вдень відбувся масштабний мітинг під обласною радою.

Докладніше в розділі Проти кіровоградських євромайданівців почали використовувати коктейлі Молотова – Інформаційний портал Кіровоградщини – “Гречка” – Новини Кіровоград – dc на сайті gre4ka.info

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Проти кіровоградських євромайданівців почали використовувати коктейлі Молотова"

  1. “SS” вышла из подполья,теперь это “ПР”.

Comments are closed.